Historia

Kancelaria Radcy Prawnego Bernarda Łukomskiego (“Kancelaria”) została założona w Warszawie w roku 2003. Począwszy od tego czasu, Kancelaria prowadziła wiele projektów oraz transakcji zarówno dla klientów krajowych, jak i zagranicznych.

Misja

Misję Kancelarii stanowi świadczenie usług o jak najwyższej jakości, w szczególności w zakresie skomplikowanych oraz poddawanych nieustannym zmianom regulacji podatkowych. Realizując misję, Kancelaria jest w stanie zapewnić swoim klientom nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim, podatkowo efektywne rozwiązania.

Zespół

Zespół prawników Kancelarii składa się z doświadczonych radców prawnych oraz doradców podatkowych. Nasi prawnicy zdobywali praktyczne doświadczenie w międzynarodowych kancelariach prawnych i firmach doradczych takich, jak KPMG, Hunton & Williams, White & Case oraz Dewey & LeBoeuf (dawniej Dewey Ballantine) oraz w międzynarodowych instytucjach finansowych i bankach.

Bernard Łukomski

Bernard Łukomski jest partnerem zarządzającym Kancelarii, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (1993 r.), specjalistą w zakresie prawa podatkowego, doradcą podatkowym (nr 145) od 1997 r. oraz radcą prawnym (WA-4443) od 1999 r

Doradztwo podatkowe

Naszym klientom oferujemy pomoc oraz doradztwo podatkowe w sprawach, które dotyczą podatków: dochodowych, VAT, akcyzowych, od osób fizycznych oraz prawnych, od nieruchomości, od czynności cywilnoprawnych, składki na ubezpieczenia społeczne oraz w odniesieniu do prawa karnego skarbowego. Udzielamy porad oraz reprezentujemy Klientów podczas postępowania przed sądami administracyjnymi (także NSA – Naczelnym Sądem Administracyjnym) oraz przed organami kontroli skarbowej, podatkowej. Doświadczenie pracowników obejmuje przeprowadzanie transakcji zagranicznych z włączeniem obszaru międzynarodowego w tym zakresie oraz unikania podwójnego opodatkowania.

Tel:

608 093 541 (Mobile)

Adres

Kancelaria Radcy Prawnego Bernarda Łukomskiego
ul. Królowej Marysieńki 9, lok. 13,
02-954 Warszawa.